Skelbimai

COVID

Bendruomenei

Renginiai

SPALVŲ SAVAITĖ GIMNAZIJOJE

Kai trūksta šilumos ir spalvų, reikia patiems pasaulį nuspalvinti ir gyventi linksmiau bei šviesiau. Taip nutarė gražus gimnazijos antrokų būrys ir paskelbė „Spalvų savaitę“, kuri įvyko lapkričio 29 – gruodžio 3 dienomis. Nuspalvinome kiekvieną dieną ne tik spalvomis, bet ir emocijomis:

Skaityti daugiau...

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje finišavo projektas „Miegas ir poilsis – psichinės ir fizinės sveikatos pagrindas“

2021 metais Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko projektas „Miegas ir poilsis – psichinės ir fizinės sveikatos pagrindas“, kuris buvo finansuojamas iš Elektrėnų savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų. Tema projektui buvo pasirinkta neatsitiktinai, nes dirbantys mokykloje specialistai pastebėjo, kad nemažai paauglių gimnazijoje kenčia dėl miego stygiaus ir patiria žymų nuovargį, negeba susikaupti, produktyviai dirbti pamokose. Todėl buvo nuspręsta inicijuoti veiklas miego ir poilsio problemoms išsiaiškinti bei įtraukti ir supažindinti mokinius su produktyvaus poilsio formomis.

Skaityti daugiau...

Gimnazijos mokytojai įsivertino veiklas

Gruodžio 2 d. vyko  mokytojų tarybos posėdis, kuriame mokytojai įsivertino savo ir visos gimnazijos bendruomenės veiklą 2021 m. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Levickaitė skaitė pranešimą „Plačiojo įsivertinimo sąvokos“, kuriame pristatė įsivertinimo sritis, rodiklius bei raktinius žodžius, kurių reikšmę plačiau aiškinosi mokytojai, dirbdami darbo grupėse.

Skaityti daugiau...

Pirmokų tinklinio varžybos

Gruodžio 1 ir 8 dienomis vyko tarpklasinės pirmų klasių mokinių tinklinio varžybos. Dalyvavo visų pirmų klasių komandos! Nugalėję visas komandas, varžybų taurę iškovojo 1c klasės tinklininkai.

Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame pirmokams už aktyvių dalyvavimą, gražų žaidimą. Dėkojame ir sirgaliams, kurių palaikymas buvo labai svarbus.

Mokytoja Ramunė Šarapienė

Naujos patirtys

Šiandienos veikla buvo gan įdomi, tik, mano nuomone, gan ilgoka. Šiaip džiugina mane, kad vykdomi tokie renginiai (interaktyvios pamokos).

Armandas Č.

Šiandienos veikla tikriausiai buvo viena iš labiausiai įtraukiančių, kuri labai sudomino ir leido atsiskleisti bei labiau pažinti klasės draugus, su kuriais matomės kiekvieną dieną. Tikrai labai patiko!

Paulina J.

Skaityti daugiau...

Karjeros planavimas

Diskusijų klubas

Gamtos mokslai įdomiai

Ateities inžinerija

Sportas

Sveika gyvensena

Neformalusis švietimas

Geros savijautos programa

Kartu mes galim daugiau


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Pamokų laikas

I 8:00-8:45
II 8:55-9:40
III 9:55-10:40
IV 10:55-11:40
V 12:10-12:55
VI 13:05-13:50
VII 14:00-14:45
VIII 14:55-15:40

 

 

Prisijungti

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268