Paskutinis skambutis

Tradicijos ir iššūkiai XXXIII abiturientų laidos gyvenime

Priešpaskutinę gegužės savaitę 23,7 tūkst. Lietuvos abiturientų skambėjo šventiniai skambučiai. Jie Lietuvos mokyklose skambėjo ne vienu metu, o skirtingomis dienomis. Paskutinė abiturientų mokslo metų diena šiais metais sutapo su dešimtokų lietuvių kalbos ir literatūros pasiekimų patikrinimo pirmąja diena.

Skaityti daugiau: Tradicijos ir iššūkiai XXXIII abiturientų laidos gyvenime

„Versmės“ gimnazijos abiturientams - paskutinis skambutis

Paradoksas – aplinkui pavasaris puošiasi pačiais gražiausiais žiedais, oras alsuoja meile ir svaigina besiskleidžiantys žiedai, o abiturientams atėjo laikas mokykliniams metams ištarti „sudie“.  Mums, jauniems žmonėms, kelias mokykloje jau baigtas. O jame buvo visko – begalės pamokų, dar daugiau namų darbų, gerų draugų, šypsenų, ašarų ir pykčių, apmąstymų. Ir svarbiausia, jog visą tą laiką svajonės mums pamažu augino sparnus, kad nuskambėjus paskutiniam skambučiui galėtume sėkmingai pakilti.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazijos abiturientams - paskutinis skambutis