Metų mokinys

AŠ - DALIS TAVĘS

Esu  jauna Lietuvos pilietė. Esu ta, kuri labai myli Lietuvą, nes yra daugybė priežasčių ją mylėti.

Esu jaunas Lietuvos pilietis. Esu tas, kuris labai myli Lietuvą ir stengiasi kasdien padaryti po mažą gerą darbą vardan tos, tėvynės Lietuvos.

Lietuva  yra mano namai ir aš pats esu dalis tų namų.

Vasario 12 dieną „Versmės“ gimnazijoje vyko šventinis renginys „Aš - dalis tavęs“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti ir „Metų mokinio“ rinkimai.

Skaityti daugiau: AŠ - DALIS TAVĘS

Konkursui „Metų mokinys – 2018“ pasibaigus

2018 metų pabaigoje buvo paskelbtas konkursas „Metų mokinys – 2018“. Šiame konkurse dalyvauja mokiniai, kurie atstovauja mūsų gimnazijai savivaldybės, šalies ir tarptautiniuose konkursuose ir tampa nugalėtojais. Džiaugiamės, kad aktyvių mokinių šiais metais buvo itin daug – net penkiasdešimt aštuoni!

Skaityti daugiau: Konkursui „Metų mokinys – 2018“ pasibaigus

„Metų mokinys - 2016“

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė naujus kalendorinius  2017-uosius metus pradėjo pačių geriausių ir aktyviausių mokinių apdovanojimais. Didžiausioje savivaldybės gimnazijoje mokosi 456 mokiniai, iš kurių 96 yra gabūs sportininkai, menininkai, visuomenininkai ir pirmūnai, tačiau sausio 26-osios vakarą buvo apdovanoti tik 17 pačių geriausių.

Skaityti daugiau: „Metų mokinys - 2016“

Alis Kurdian – metų mokinė

Alis Kurdian mokosi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje 3c klasėje. Be puikių pasiekimų pamokų metu, Alis tapo biologijos, chemijos, rusų kalbos olimpiadų savivaldybėje nugalėtoja. Kartu su komanda ji atstovavo gimnazijai ir Elektrėnų savivaldybei tinklinio varžybose. Už akademinius pasiekimus Alis Kurdian Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje nominuota Metų mokine.

Skaityti daugiau: Alis Kurdian – metų mokinė

„Metų mokinys – 2018“

Sausio 31 dieną 18.00 val. gimnazijos valgykloje vyks šventinis renginys „Metų mokinys – 2018“. Šventės organizatoriai paskelbs Metų mokinį, Metų menininką, Metų visuomenininką, Metų sportininką. Nominacijos tradiciškai skiriamos už mokymosi pasiekimus ir laimėjimus konkursuose ir olimpiadose (daugiau informacijos „Konkurso nuostatuose“).

Skaityti daugiau: „Metų mokinys – 2018“

METŲ MOKINYS – 2015

Metams riedant į pabaigą,  „Versmės“ gimnazijoje gruodžio  17 dieną  direktoriaus pavaduotojos ugdymui D. Liutkevičienės iniciatyva vyko renginys, skirtas geriausiems, šauniausiems  gimnazijos mokiniams pagerbti. Sveikiname visus mokinius, savo darbais garsinančius gimnaziją, džiaugiamės laimėjimais  ir didžiuojamės  pergalėmis.

Skaityti daugiau: METŲ MOKINYS – 2015

Kas geriausi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje?

Dešimtą kartą Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos bendruomenė susirinko pasidžiaugti pačiais geriausiais – vasario 1 dieną buvo paskelbtas 2017 metų mokytojas, geriausias mokinys, visuomenininkas, sportininkas ir menininkas bei apdovanoti 28 gimnazijos lyderiai – aktyvistai.

Skaityti daugiau: Kas geriausi Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje?