Knygų kalėdos

„Knygų Kalėdų“ akcija baigėsi!

Skaitytojus ir knygos bičiulius telkiančios „Knygų Kalėdos“ vėl kvietė dovanoti knygas. Vienas išminčius yra pasakęs: „Yra trys dovanų rūšys: geros dovanos, blogos dovanos ir knygos.“ Matyt, ne veltui knygos išskiriamos iš visų dovanų. Jos padeda mums augti, mokytis, tobulėti, atrasti knygą, kurią skaityti yra tiesiog smagu. Biblioteka – saugi erdvė visiems. Juk biblioteka – tai bendruomenė.

Skaityti daugiau: „Knygų Kalėdų“ akcija baigėsi!

Knygų Kalėdos „Versmės“ gimnazijoje

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Šiemet akcija „Knygų Kalėdos 2016“ atsiliepė į kampanijos „Už saugią Lietuvą“ kvietimą mažinti socialinę atskirtį, skatino bendrauti ir dalytis knygomis su tais, kuriems jų trūksta, dalytis ta knyga, kuri kažkuriam skaitytojui parodys naujų kelių, atvers gražesnių horizontų.

Skaityti daugiau: Knygų Kalėdos „Versmės“ gimnazijoje

Knygų Kalėdos

LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė jau penktą kartą Lietuvos gyventojus kvietė dalyvauti  akcijoje „Knygų Kalėdos 2015“. Pasak Prezidentės, svarbu, kad mūsų šalies vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl šiemet  ne tik dovanojome knygas, bet ir tapome „Knygų Kalėdų“  savanoriais, skaitančiais jas kitiems.

Skaityti daugiau: Knygų Kalėdos