Felicija

„Versmės“ gimnazijos teatro festivalis „Felicija“ ir vėl užbūrė žiūrovų širdis

Elektrėnuose šių metų balandžio 28-29 dienomis vėl nugriaudėjo „Felicija“. Tai  „Versmės“ gimnazijoje vykstantis teatro festivalis. Paklausite, kodėl sakau, kad šis renginys su trenksmu nuskambėjo visuose Elektrėnuose, o ne tik „Versmės“ gimnazijoje? Atsakymas labai paprastas - šis festivalis tikrai yra sužavėjęs ne tik mokyklos bendruomenės širdis, bet ir  nemažą nedidelio miestelio dalį.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazijos teatro festivalis „Felicija“ ir vėl užbūrė žiūrovų širdis

Koncertas „Iš meilės FELICIJAI“ Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje

Jau devynioliktus metus Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vykstančio teatro festivalio „Felicija“ šaukliu šiemet tapo labdaros koncertas, kurio metu surinktos lėšos bus skiriamos  šventės organizavimui. Šios gražios idėjos autorius yra grupė „Jūsų bėdos“ (Giedrius Petkevičius, Emilija Kasperavičiūtė, Edvardas Česonis, Steponas Davidavičius ir Kotryna Krukonytė). 

Skaityti daugiau: Koncertas „Iš meilės FELICIJAI“ Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje

„Versmės“ gimnazijoje teatro festivalis ,,Felicija- 2015“

,,Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre,- tai K. Stanislavskio mintis, kuri paskatino mus papasakoti, kas vyko mūsų gimnazijoje balandžio 24 - 25 dienomis. Ogi teatrofestivalis ,,Felicija-2015“. Kaip teigė viešnia iš ,,Elektrėnų kronikos“ redakcijos, ,,tai renginys, žinomas visuose Elektrėnuose“. Tai renginys, susilaukęs tiek norinčių jį pamatyti, kad trūko vietų ,,Versmės“ gimnazijos aktų salėje. Kokie stebuklai turi vykti mokykloje, kad į ją veržtųsi mokiniai, jų tėveliai, draugai, buvę mokyklos abiturientai, noriai ateitų kaimynai iš ,,Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos? Iš anksto žinojome, kad  15 gimnazijos klasių ir 3 grupės  ruošia po  spektaklį, kurį vaidins ,,Felicijoje”. Suprantama, kad tai viliojanti žinutė, kviečianti pasmalsauti, o ką, kas, kaip  vaidins. Festivalis prasidėjo teatralizuota eisena, kurioje dalyvavo visi artistai, pasipuošę įspūdingais kostiumais, Elektrėnų baikeriai bei Aurelijos Čygaitės tėtis su įspūdingu retro automobiliu. Festivalio šauklė Augutė Liutkevičienė savo entuziastingais šūkiais žadino eisenos dalyvių meilę „Felicijai“.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazijoje teatro festivalis ,,Felicija- 2015“

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268