Mokytojo diena

Ar verta būti mokytoju?

Mūsų gimnazijoje dirba 45 mokytojai. Įsižiūrėkime į juos – išmintingi, kūrybingi, energingi, paslaptingi, užsispyrę, reiklūs. Tokie jie kiekvieną rytą! Jie ir liūdni, pasimetę, irzlūs, pikti, kaip ir kiekvienas po sunkios darbo dienos.

Su mokiniais kalbėjausi, ar verta būti mokytoju. Kviečiu pasitikrinti, ar pasirinkote teisingą kelią!!!

Skaityti daugiau: Ar verta būti mokytoju?

Tarptautinė mokytojų diena Meksikoje!

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena. Ji tokia ir buvo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje. Abiturientų dėka visa gimnazijos bendruomenė turėjo galimybę mėgautis Meksikos gamta, ragauti aštroką pikantišką maistą, grožėtis spalvingais audiniais su ryškiais geometriniais raštais, jausmingai šokti ir dainuoti su muzikantais, pasipuošusiais sombrerais. Šaunuoliai ketvirtokai, sukūrę puikią šventinę nuotaiką!

Skaityti daugiau: Tarptautinė mokytojų diena Meksikoje!

Mokytojų dienos šventė Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje

Spalio 5-oji  - Tarptautinė mokytojų diena. Šią dieną visas dėmesys skiriamas tiems žmonėms, kurie mus, mokinius,  veda mokslo, žinių, gerumo ir meilės keliu. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje Mokytojų dienos šventę tradiciškai organizuoja mokyklos vyriausieji – abiturientai.

Skaityti daugiau: Mokytojų dienos šventė Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje