Karjeros planavimas

KONSULTAVIMAS!

Karjeros konsultantė  R. Baleišienė konsultuoja savęs pažinimo, studijų ir profesijos  pasirinkimo, cv rašymo, savęs pateikimo darbdaviui klausimais. Individualios konsultacijos vyksta 406 kab.

Darbo laikas: pirmadienį ir penktadienį 11.00 – 16.00, antradienį  ir ketvirtadienį 9.00 – 14.00, penktadienį 10.00-15.00.

Karjeros konsultantė V. Žigutienė organizuoja susitikimus su aukštųjų mokyklų, kolegijų, darbo biržos ir darbo rinkos atstovais.

DOKUMENTAI

ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMANZIJOS UGDYMO KARJERAI TVARKOS APRAŠAS, 2019 m. liepos 2 d. įsakymu Nr.4V-160

UGDYMO KARJERAI PROGRAMA, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro, 2014 m. sausio 15 d. įsakymu Nr. V-72

pdf45 Patarimai renkantis karjerą

ISM paskaita

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų priėmimo vadovas Artūras Solovejus pristatė keturis žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint sėkmingai dėliotis karjerą ateityje.

• Pažink – svarbiausia pažinti save ir atrasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses.
  • Atrask – atrasti ar mano pasirinkta veikla man gali tikti ir patikti ateityje
  • Pasiruošk – skirti dėmesio ir laiko atsirenkant kas gali man labiausiai padėti tobulėti mano norimoje srityje
  • Veik – aktyviai veikti ir išnaudoti visą laiką tobulėjant ir įgaunant kuo daugiau patirties

Karjeros savaitė – 2020

Lapkričio 23-27 dienomis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko „Karjeros savaitei – 2020“ skirti renginiai. Jie buvo vykdomi nuotoliniu būdu. Socialinė pedagogė ir karjeros konsultantė V. Žigutienė siuntė mokiniams Lietuvos aukštųjų mokyklų ir kolegijų nuorodas apie  organizuojamus seminarus bei diskusijas. Visi mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su juos dominančiomis mokymo įstaigomis.

Lapkričio 25 d. vyko Elektrėnų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės Neringos Pulauskienės organizuotas renginys 3-ių klasių mokiniams „Jaunimo savanoriškos tarnybos programa 2021“. Neringa papasakojo mokiniams apie savanorystės reikšmę ir naudą kiekvieno žmogaus gyvenime. Buvo demonstruojamos skaidrės. Registracijos nuoroda: https://jst.jrd.lt/newCandidate

Renginio pabaigoje Elektrėnų Jaunimo centro darbuotoja Barbora suorganizavo mokiniams įdomų ir informatyvų žaidimą „Kahoot“. Visi buvo aktyvūs, o nugalėjo 3c klasės mokinė Emilija Nikita. Jos laukia prizas soc. pedagogės kabinete.

karjera

Technologijų mokytojų A. Vainiūnienės ir V. Vaišvilienės iniciatyva 1-ų klasių mokinės ruošė įvairių ūkio šakų pristatymus (prisijungimo nuorodos). Mokiniai turi galimybę susipažinti su tokiomis ūkio šakomis kaip socialinio darbo, lengvosios pramonės, turizmo, viešojo maitinimo bei viešbučių aptarnavimo.

Tikimės, kad visi šie renginiai padės mokiniams pasirinkti savo karjeros kelią.

Gimnazijos soc. pedagogė ir karjeros konsultantė V. Žigutienė

VU studijų mugė

Mieli kolegos ir kolegės, studentai ir studentės,

Šiemet Vilniaus universitetas savo studijas būsimiems stojantiesiems pristatys virtualiai jau nuo kovo 24 iki balandžio 2 d. vyksiančioje nuotolinėje VU studijų mugėje. Dalis jūsų savo artimųjų rate neabejotinai turite moksleivių, jų tėvų, galbūt mokytojų, kuriems susipažinti su studijomis Vilniaus universitete yra itin aktualu.

Skaityti daugiau: VU studijų mugė

Technologijų pamokos kitaip

Šiuos mokslo metus pradėjome aptardamos ūkio šakas. Pasiskirstėme grupėmis, pasakojome apie skirtingas šakas, darėme skaidres ir jas pamokų metu pristatinėjome klasėje. Ūkio šakų buvo daug ir visos buvo savaip įdomios. Mūsų grupelė pagrindinį dėmesį skyrė vienai ūkio šakai – viešajam maitinimui.

Skaityti daugiau: Technologijų pamokos kitaip