Skelbimai

Kviečiame į karjeros planavimo renginius!

Lapkričio 22-26 dienomis gimnazijoje vyks tradicinis renginys „Karjeros savaitė – 2021“. Kviečiame susipažinti su numatytomis veiklomis ir aktyviai dalyvauti!

KARJEROS SAVAITĖ - 2021

Laikas

Pirmadienis

Lapkričio 22 diena

Antradienis

Lapkričio 23 diena

Trečiadienis

Lapkričio 24 diena

Ketvirtadienis

Lapkričio 25 diena

Penktadienis

Lapkričio 26 diena

1 pamoka

(2c klasė)

S.Bulaukienė, R.Ramanauskienė

Parodos „Studijos - 2019“ atidarymas.

M.Kuzmenkovienė, A.Gaučienė

Skaitykloje

1a kl. projektas „Valgyk protingai“ (vaišės, stalo dekoracijų paroda, skaidrių demonstravimas)

2 pamoka

Praktikumas „Tikslingo veikimo ir motyvacijos svarba karjeros planavime“ (3 klasė)

R.Baleišienė, R.Ramanauskienė, S.Bulaukienė

4 klasės mokinių konsultavimas IUP klausimais.

D.Liutkevičienė

1c kl. projektas „Valgyk protingai“ (vaišės, stalo dekoracijų paroda, skaidrių demonstravimas)

3 pamoka

Praktikumas „Charakterio bruožai ir profesija“ (1a klasė)

R.Baleišienė, R.Ramanauskienė, S.Bulaukienė

3 klasės mokinių konsultavimas IUP klausimais.

D.Liutkevičienė

1d kl. projektas „Valgyk protingai“ (vaišės, stalo dekoracijų paroda, skaidrių demonstravimas)

K.Čarienė, A.Vainiūnienė, V. Vaišvilienė, H.Vaišvila

Praktikumas „Charakterio bruožai ir profesija“ (1d klasė)

K.Čarienė, A.Vainiūnienė, V. Vaišvilienė, H.Vaišvila

1b kl. projektas „Valgyk protingai“ (vaišės, stalo dekoracijų paroda, skaidrių demonstravimas)

4 pamoka

Praktikumas „Charakterio bruožai ir profesija“ (1b klasė)

R.Baleišienė, R.Ramanauskienė, S.Bulaukienė

4 klasės mokinių susitikimas su darbdavių atstovais „Baigsiu gimnaziją: o kas tada?“

5 pamoka

Praktikumas „Charakterio bruožai ir profesija“ (1c klasė)

R.Baleišienė, R.Ramanauskienė, S.Bulaukienė

Diskusija apie svajonių profesijas.

Filmų „Kaip išsirinkti svajonių profesiją“ pristatymas ir aptarimas. M.Kuzmenkovienė, A.Gaučienė

6 pamoka

(2b klasė)

(2f klasė)

S.Bulaukienė, R.Ramanauskienė

Diskusija apie svajonių profesijas.

7 pamoka

(2e klasė)

R.Baleišienė, R.Ramanauskienė, S.Bulaukienė

Parodos „Studijos - 2019“ uždarymas.

Karjeros konsultantai

INFORMACIJA EKSTERNAMS

Elektrėnų savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo 2021 m. rugsėjo 14 d. įsakymu Nr.09-1VA-44 Elektrėnų „Versmės“ gimnazija skiriama 2022 metais bazine mokykla. Asmenys, turintys brandos atestatą ir norintys perlaikyti arba papildomai laikyti brandos egzaminus 2021 m. pagrindinės sesijos metu, gali teikti prašymus gimnazijos raštinėje. Kartu su prašymu bazinės mokyklos vadovui eksternas privalo pateikti:

• asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar leidimą gyventi Lietuvoje) arba vairuotojo pažymėjimą;
  • vidurinį išsilavinimą liudijantį dokumentą (brandos atestatą, profesinės ar aukštesniosios mokyklos diplomą, jei vidurinis išsilavinimas įgytas Lietuvoje);
  • kvitą, patvirtinantį pinigų įmoką už pasirinktus brandos egzaminus. Pateikęs prašymą eksternas sumoka 14,48 euro už kiekvieną pasirinktą dalyko brandos egzaminą.

Gimnazijos direktorius