Judėk ir tobulėk

2019 m. balandžio mėn. vyko 15-ojo tinklinio turnyro „Judėk ir tobulėk“ uždarymas, kuris prasidėjo sausio mėn. Varžybos vyko rato sistema. Dalyvavo 4 mokinių komandos, tėvų, mokytojų komandos. III v. atiteko „Gyvatėms“, antroji „Stirniukams“, o turnyro čempionais tapo komanda „Ratai“. Sveikiname jos narius: D.Sinicą, R. Davidavičiūtę, D. Lesun, J. Ladanauską, A.Raulinaitį, A. Jusevičiūtę.

Visi žaidėjai buvo apdovanoti jubiliejiniais medaliais ir geriausi žaidėjai taurėmis. Dėkoju visiems tinklininkams už gražias suteiktas emocijas, garbingą kovą aikštelėje ir šiltą bendradarbiavimą. Gerų jums startų kitais metais.

Žaidžiame tinklinį!

Ne paslaptis, kad Lietuvoje populiariausia sporto šaka krepšinis. Sakoma, kad krepšinis - antroji lietuvių religija, o kiekvienas lietuvis yra jei ne žaidėjas, tai treneris ar teisėjas nuo sofos. O Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje karaliauja tinklinis! Tinklinį žaidžia mokiniai, tinklinį žaidžia mokinių tėvai, tinklinis žavi ir mokytojus. Kodėl tinklinis gimnazijoje toks populiarus?

Skaityti daugiau: Žaidžiame tinklinį!

Judėk ir tobulėk

2017 m. sausio mėn. 25 dieną prasideda tinklinio turnyras „JUDĖK IR TOBULĖK“

Komandą sudaro 4 vaikinai ir 2 merginos. Komandos registruojasi iki sausio mėn. 23 dienos.

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Šarapienė

Judėk ir tobulėk

Projekto „Judėk ir tobulėk“ tinklinio treniruotės vyksta kiekvieną trečiadienį 19.00 val. Kviečiame mokytojus, tėvelius ir bendruomenės narius kartu su mokiniais žaisti tinklinį.

Lapkričio 30 d. vyks tinklinio varžybos, skirtos „Versmės“ gimnazijos jubiliejui pažymėti. Jose dalyvaus mokinių, mokytojų, mokinių tėvų ir svečių iš Vievio g-jos komandos. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Kūno kultūros mokytoja R. Šarapienė.

Tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“

Ne naujiena, kad gimnazijoje žaidžiamas tinklinis. Jau dvyliktą kartą sporto salėje vyko mokinių, mokinių tėvų ir mokytojų tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“

Nuo pirmųjų varžybų matėsi, kad mokiniai žaidžia gerai, kad noriai susirenka ne tik į varžybas, bet ir į treniruotes. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Bulka 80“: A.Černiauskaitė (3e), J.Baradulinaitė (2b), P.Matačiūnas (3d), E.Baradulinas (3d), E.Visockas (4a), R.Andreikėnas (3d). Sidabro medaliais pasipuošė komanda „BMW stotelė“: M.Kazlauskas (4a), K.Kvedaravičius (4a), L.Uždavinys (4m), D.Vareika (4m), R.Galakvoščiūtė (4d), J.Palaimaitė (3c), V.Diatkina (2a), D.Sinica (1d). Mokinių pergalės – ne suaugusiųjų nusiminimas, o didžiulis džiaugsmas: vadinasi gerai mokome, gerą pavyzdį rodome jaunimui.

Skaityti daugiau: Tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“