Judėk ir tobulėk

Judėk ir tobulėk

2019 m. balandžio mėn. vyko 15-ojo tinklinio turnyro „Judėk ir tobulėk“ uždarymas, kuris prasidėjo sausio mėn. Varžybos vyko rato sistema. Dalyvavo 4 mokinių komandos, tėvų, mokytojų komandos. III v. atiteko „Gyvatėms“, antroji „Stirniukams“, o turnyro čempionais tapo komanda „Ratai“. Sveikiname jos narius: D.Sinicą, R. Davidavičiūtę, D. Lesun, J. Ladanauską, A.Raulinaitį, A. Jusevičiūtę.

Visi žaidėjai buvo apdovanoti jubiliejiniais medaliais ir geriausi žaidėjai taurėmis. Dėkoju visiems tinklininkams už gražias suteiktas emocijas, garbingą kovą aikštelėje ir šiltą bendradarbiavimą. Gerų jums startų kitais metais.

Žaidžiame tinklinį!

Ne paslaptis, kad Lietuvoje populiariausia sporto šaka krepšinis. Sakoma, kad krepšinis - antroji lietuvių religija, o kiekvienas lietuvis yra jei ne žaidėjas, tai treneris ar teisėjas nuo sofos. O Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje karaliauja tinklinis! Tinklinį žaidžia mokiniai, tinklinį žaidžia mokinių tėvai, tinklinis žavi ir mokytojus. Kodėl tinklinis gimnazijoje toks populiarus?

Skaityti daugiau: Žaidžiame tinklinį!

Judėk ir tobulėk

2017 m. sausio mėn. 25 dieną prasideda tinklinio turnyras „JUDĖK IR TOBULĖK“

Komandą sudaro 4 vaikinai ir 2 merginos. Komandos registruojasi iki sausio mėn. 23 dienos.  

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Šarapienė


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 lm eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268