Ne naujiena, kad gimnazijoje žaidžiamas tinklinis. Jau dvyliktą kartą sporto salėje vyko mokinių, mokinių tėvų ir mokytojų tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“

Nuo pirmųjų varžybų matėsi, kad mokiniai žaidžia gerai, kad noriai susirenka ne tik į varžybas, bet ir į treniruotes. Turnyro nugalėtojais tapo komanda „Bulka 80“: A.Černiauskaitė (3e), J.Baradulinaitė (2b), P.Matačiūnas (3d), E.Baradulinas (3d), E.Visockas (4a), R.Andreikėnas (3d). Sidabro medaliais pasipuošė komanda „BMW stotelė“: M.Kazlauskas (4a), K.Kvedaravičius (4a), L.Uždavinys (4m), D.Vareika (4m), R.Galakvoščiūtė (4d), J.Palaimaitė (3c), V.Diatkina (2a), D.Sinica (1d). Mokinių pergalės – ne suaugusiųjų nusiminimas, o didžiulis džiaugsmas: vadinasi gerai mokome, gerą pavyzdį rodome jaunimui.

Mokinių tėvai  - komanda „SBS“ (sportuok būsi sveikas!): R.Narkauskas, D.Petkevičius, A.Petkevičienė, R.Daniūnas, R.Minkevičius, S.Kalinauskienė, V.Martinėnas, N.Gončaruk, R.Visockienė. Tėvai  laimėjo III vietą! Džiugina tai, kad turnyrui „Judėk ir tobulėk!“ tėvai lieka ištikimi ir tada, kai mokiniai palieka mokyklą. Akivaizdu, kad tėvų dalyvavimas sportiniame gimnazijos gyvenime jau tapo tradicija.

Mokytojų komanda „Šėlsmas“ laimėjo IV vietą. Dėl labai garbingos vietos kovėsi istorijos mokytoja V.Narkauskienė, technologijų mokytojas H.Vaišvila, istorijos mokytojas S.Švedarauskas, kūno kultūros mokytojai R.Šarapienė, R.Triponas, K.Karsokas. Ne visi mokytojai galėjo dalyvauti finale, kas, matyt, ir sutrukdė tapti čempionais...

Labai gerai žaidė ir komandos „Nestandartiniai“ (N.Kelpšaitė, K.Junevičiūtė, S.Bartušytė, J.Gražulevičius, S.Baleišis, D.Žilinskas, L.Čižius) bei „Alinkos“ (R.Dabvidavičiūtė, I.Samušytė, I.Misevičiūtė, D.Antanavičius, K.Pranckevičius, D.Gružauskas), kurie pasidalino V ir VI vietas.

Šio turnyro naujiena – geriausiųjų tinklininkų rinkimai. Už puikų žaidimą komandoje, už profesionalumą buvo apdovanoti šie žaidėjai: A.Černiauskaitė, J.Baradulinaitė, P.Matačiūnas, E.Visockas, K.Kvedaravičius, L.Uždavinys, J.Palaimaitė, S.Bartušytė, R.Davidavičiūtė, D.Antanavičius, A.Petkevičienė, R.Minkevičius.

Gimnazijoje žaidžiamas tinklinis ir dar bus žaidžiamas, nes entuziastų ne mažėja, o daugėja. Džiugu, kad mokytoja R.Šarapienė suburia tokį būrį tinklininkų. Džiaugiamės, kad tėvai noriai prisijungia. Dėkojame A.ir D.Petkevičiams, parėmusiems tinklinio turnyrą. Taigi „Versmės“  tinklininkams – gimnazijos direktoriaus E.Kontrimo padėkos bei sirgalių šūksniai „Šaunuoliai!“

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė

Nuotraukos mokytojo H.Vaišvilos