Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“, kuriame dalyvavo Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos, Vievio gimnazijos ir mūsų gimnazijos mokinių komandos.

Po ilgos ir įtemptos kovos dėl prizinių vietų čempionais tapo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos komanda. II-ąją vietą iškovojo Trakų Vytauto Didžiojo komanda, III vieta atiteko tinklininkams iš Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos. Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, o geriausi žaidėjai – asmeniniais prizais.

Džiaugiamės savo komanda, gražiu žaidimu, nuoširdžiu bendravimu su kitų gimnazijų mokiniais. Dėkojame sirgaliams už palaikymą!

Sėkmingų turnyrų ateityje!

Mokytoja Ramunė Šarapienė