Po dvejų metų pertraukos, gegužės 2 dieną,  tinklinio varžybos „Judėk ir tobulėk!“ sugrįžo į gimnaziją. Džiaugsmas ir žaidėjams, ir sirgaliams!

Tinklinio aikštelėje varžėsi Vievio gimnazijos, Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos ir Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mišrios vaikinų ir merginų komandos. Rezultatu 2:0 mūsų gimnazijos tinklininkai pasiekė pergalę prieš Kaišiadorių ir Vievio gimnazistus ir tapo turnyro nugalėtojais. Antrą vietą iškovojo Kaišiadorių gimnazistai, trečia vieta atiteko Vievio komandai.

Dėkoju dideliam būriui sirgalių ir buvusiems mūsų gimnazijos mokiniams už komandos palaikymą ir teisėjavimą.

Mokytoja Ramunė Šarapienė

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise