Judėk ir tobulėk

2019 m. balandžio mėn. vyko 15-ojo tinklinio turnyro „Judėk ir tobulėk“ uždarymas, kuris prasidėjo sausio mėn. Varžybos vyko rato sistema. Dalyvavo 4 mokinių komandos, tėvų, mokytojų komandos. III v. atiteko „Gyvatėms“, antroji „Stirniukams“, o turnyro čempionais tapo komanda „Ratai“. Sveikiname jos narius: D.Sinicą, R. Davidavičiūtę, D. Lesun, J. Ladanauską, A.Raulinaitį, A. Jusevičiūtę.

Visi žaidėjai buvo apdovanoti jubiliejiniais medaliais ir geriausi žaidėjai taurėmis. Dėkoju visiems tinklininkams už gražias suteiktas emocijas, garbingą kovą aikštelėje ir šiltą bendradarbiavimą. Gerų jums startų kitais metais.