„Abiturientų ir mokytojų turnyras 2017“

Tinklinis gimnazijoje žaidžiamas daugiau beveik 15 metų. Tinkliniu žavisi ir mokiniai, ir mokinių tėvai, ir mokytojai. Kodėl gimnazistai mėgsta žaisto tinklinį, kokie tinklininkų planai, paklausėme tinklinio entuziastės mokytojos Ramunės Šarapienės.

Jaunieji žurnalistai: Ar tiesa, kad gimnazistai mėgsta žaisti tinklinį?

Mokytoja Ramunė Šarapienė: Tinklinis gimnazijoje tikrai populiarus: kiekvienais metais šią sporto šaką pasirenka apie šimtas 3-4 klasių mokinių. Be to, didžiulis būrys susirenka į tinklinio treniruotes. Mokiniai labai aktyvūs. Yra ir aktyvių mokytojų – tai Saulius Švedarauskas, Henrikas Vaišvila, Vilma Narkauskienė, Kęstas Karsokas, Rytis Triponas. Kasmet į salę pažaisti tinklinio ateina ir mokinių tėvų.

Jaunieji žurnalistai: O kokia nuotaika vyrauja aikštelėje, kai rungiasi mokytojai ir mokiniai?

Mokytoja Ramunė Šarapienė: Mokiniai labai laukia varžybų, treniruočių su mokytojais. Pavyzdžiui, rugsėjo pabaigoje mūsų gimnazijoje vyko tradicinės tinklinio varžybos, skirtos Tarptautinei mokytojų dienai paminėti. Susitiko mokytojų ir dvi dvyliktokų komandos. Nutarėme žaisti iki trijų laimėtų kėlinių. Kova buvo lygi, sužaista net 5 kėliniai, po kurių minimaliu rezultatu pripažinti pralaimėjimą turėjo mokytojai. Mokytojai pralaimėjo – mokiniai laimėjo! Abi komandos patyrė gerų emocijų, džiaugėsi gražiu žaidimu. Komandos buvo apdovanotos saldžiaisiais prizais.

Jaunieji žurnalistai: O kaip aikštelėje jaučiasi mokinių tėvai? Ar jiems nebaugu stoti prieš mokytojus? O gal prie tinklo įvyksta vienas kitas tėvų susirinkimas?

Mokytoja Ramunė Šarapienė: Kai sueiname į aikštelę, mokinių pažangumo, pasiekimų ar elgesio tikrai neanalizuojame. Mes mėgaujamės komandiniu žaidimu, puikiais varžovais, džiaugiamės atradę bendraminčių. Prie mūsų drąsiname prisijungti kuo daugiau tėvų: nemokančius pamokysime, profesionalai tėvai pasidalins savo patirtimi. Suaugusiųjų – mokytojų ir mokinių tėvų – treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį 19 val. Kviečiame prisijungti!

Jaunieji žurnalistai: Papasakokite apie artimiausias tinklinio varžybas.

Mokytoja Ramunė Šarapienė: Šią savaitę startuoja tarpklasinės varžybos. Šiame turnyre susitiks gimnazijos antrokai. Auginamės naują kartą, nes praėjusiais mokslo metais labai daug tinklininkų baigė gimnaziją, tai aikštelėje yra daug vietos naujokams. Žinoma, netrukus prasidės ir tinklinio turnyras „Judėk ir tobulėk!“ Tai labai populiarus turnyras, nes jame dalyvauja mokiniai, mokinių tėvai ir mokytojai. Keletą mėnesių vakarai priklausys tinkliniui! Praėjusiais metais buvo labai stiprios komandos – puikiai susižaidė. Nugalėtojais tapo mokiniai. Jų rimti varžovai buvo ir mokytojai, ir tėvai.

Jaunieji žurnalistai: Žinome, kad vasarą gimnazistai tinklinį žaidžia paplūdimyje. Esame girdėję, kad labai dažnai buvę mokiniai ateina pažaisti tinklinį kartu su dabartiniais mokiniais. Tai tik įrodo, kad tinklinis „Versmės“ gimnazijai svarbus. Džiaugiamės gyvuojančiomis tinklininkų tradicijomis. Linkime Jums ir Jūsų mokiniams gerų perdavimų ir neskausmingų paėmimų. Ačiū už pokalbį!