Piliečio žadintuvas

Minim Lietuvos Nepriklausomybės dieną

„Jauna, laisva, pati savęs valdovė

Tautų eilėn įstojo Lietuva,

Savu krauju vergijos nusiplovė,

Sutraukus pančius ištverme sava!“

Maironis

Minint kovo 11- ąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną,  Elektrėnų „Versmės“gimnazijos bibliotekoje vyko 1 - 4 kl. mok, kūrybinių darbų  paroda.

Skaityti daugiau: Minim Lietuvos Nepriklausomybės dieną

Mokinių darbų paroda, skirta Vasario 16-ajai

Praėjusiais mokslo metais su I-II klasių mokiniais ruošėmės respublikiniam konkursui, skirtam Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Deja, prasidėjęs karantinas mūsų planus sugriovė, o darbai taip ir liko neužbaigti. Tuo metu buvo labai gaila, nes pradėti projektai buvo ir gražūs, ir prasmingi.

Skaityti daugiau: Mokinių darbų paroda, skirta Vasario 16-ajai

Tolerancijos diena

Artėjant Tolerancijos dienos paminėjimui „Versmės“ gimnazijoje  lapkričio 3-16 dienomis vyko integruotos šiuolaikinių menų – tikybos pamokos pirmų – ketvirtų klasių mokiniams. Mokiniai aktyviai dalyvavo atlikdami įvairias kūrybines užduotis. Džiugina tai, jog mūsų gimnazijos jaunuoliai taip sąmoningai siekia tolerantiškos visuomenės.

Mokytojos Marytė Kuzmenkovienė ir Reda Ramanauskienė

Skaityti daugiau: Tolerancijos diena

EUROPOS EGZAMINAS 2020

Gegužės 8 dieną Lietuvoje vyko „Europos egzaminas“. Tai žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkursas, kuriame galėjo dalyvauti visos Lietuvos mokyklos. Labai džiugu, kad šiame konkurse dalyvavo net 88 mūsų gimnazijos mokiniai.

Sveikiname Eriką Mikalajūnaitę – pirmo „Europos egzamino“ etapo nugalėtoją!