Praėjusiais mokslo metais su I-II klasių mokiniais ruošėmės respublikiniam konkursui, skirtam Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Deja, prasidėjęs karantinas mūsų planus sugriovė, o darbai taip ir liko neužbaigti. Tuo metu buvo labai gaila, nes pradėti projektai buvo ir gražūs, ir prasmingi.

Apsisukus metų ratui ir vėl artėjant dviem mūsų valstybės šventėms - Vasario 16-ajai, valstybės atkūrimo dienai, ir  Kovo 11-ajai, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, nusprendėme grįžti prie nebaigtų darbų. 3d klasės mokinės Miglė Gudelytė, Reda Janavičiūtė, Kamilė Apanavičiūtė, Vita Lekevičiūtė, Aušrinė Juodytė pasiryžo užbaigti pradėtus projektus. Prie jų prisijungė ir daugiau norinčiųjų – Gabija Kulbokaitė ir Orinta Pranukevičiūtė iš 2e klasės, Diana Kartenė (1c kl.).

Projektą pavadinome „V. Kernagio teisingos dainos apie Lietuvą“, nes, kaip sakė pats maestro, „teisinga yra tai, kas nuolat jaudina“, o jo dainos jaudina visada - ir tada, kai dainius buvo kartu su mumis, ir dabar, kai jo tarp mūsų nebėra.

 

Šioje virtualioje parodoje kartu su šių metų mokinių darbais yra keletas rankdarbių, kurie buvo sukurti prieš....13 metų, 2008-aisiais, kai mirė V. Kernagis. Tada ir gimė pirmosios jo dainų iliustracijos, kurias sukūrė mūsų gimnazijos mokinės Jolita Kuzmenkovaitė ir Karolina Slatkevičiūtė. Gražią ir prasmingaą šių dviejų mergaičių idėją mes nutarėme tęsti toliau, o sukurtais darbais artėjančių švenčių proga dalijamės su jumis.

Prie renginių, skirtų Vasario 16-ajai „Aš - dalis tavęs“, prisijungė ir gimnazijos vaikinai. Jie  projektavo Lietuvos didžią praeitį menančių pilių maketus.

 

 

 

 

Čia rasite pilną darbų parodą "Aš - dalis Tavęs"

 

Mokytojai Vygintė ir Henrikas Vaišvilos

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise