Šiais mokslo metais mūsų gimnazijos mokiniai jau antrą kartą prisijungia prie Raudonojo kryžiaus gerumo akcijų, skirtų senjorams.

Vasario mėnesį 9-11 klasių mergaitės siuvo ir dekoravo širdeles Valentino dienos proga (akcija vadinosi “Valentino diena kitaip”). Artėjant Velykoms į mus vėl kreipėsi šios organizacijos vadovė R. Kulevičienė prašydama sukurti Velykinių atvirukų, kuriais norėtų pasveikinti vienišus senolius. Kadangi susirgo mokytoja A. Vainiūnienė, tai mūsų pajėgos stipriai sumažėjo, bet tos mergaitės, kurios sutiko palaikyti šią iniciatyvą, labai pasistengė ir šį iššūkį įveikė. Labai noriu padėkoti 3-ių klasių mokinėms S. Kulevičiūtei, G. Saverinaitei, V. Antanavičiūtei, K. Buinevičiūtei, B. Blaževičiūtei, A. Gudavičiūtei, G. Rinkevičiūtei, K. Petkevičiūtei, B. Sajavičiūtei, E. Petrauskaitei, A. Kuznecovaitei, D. Jančiūnaitei, J. Pranckūnaitei, A. Gurskytei, A. Bubelevičiūtei, V. Karlapavičiūtei, 2d klasės mokinėms L. Bliujūtei ir B. Bliujūtei, 2c klasės mokinei A. Pašvenskaitei už gražiai nupieštas, siuvinėtas ar kitaip dekoruotas atvirutes, kurios jau pradžiugino vienišus senelius.

Technologijų mokytoja V. Vaišvilienė