Papildomų darbų grafikas

Papildomų darbų atsiskaitymo grafiką rasite čia

Gedulo ir vilties dienos minėjimas

2021 m. birželio 14 dieną „Versmės“ gimnazijoje buvo paminėtos Gedulo ir Vilties dienos 80 - osios, Lietuvos gyventojų masinių trėmimų pradžios, metinės. Šių metų minėjimo simbolis – Gyvybės medis, kuris mena mūsų artimųjų, politinių kalinių, ištremtųjų ar gimusių tremtyje istorijas ir likimus. Kaip ir kiekvienais metais, buvo pasodintas medis, mokinių skaitomos eilės, mokytoja V.Narkauskienė kalbėjo apie patirtą tragediją. Prisimindami masinių trėmimų aukas gimnazijos mokiniai su mokytojais pagerbė tylos minute.

Taip pat  gimnazijos bibliotekoje nepamirštant istorijos pamokų surengta paroda „Nepamiršdami istorijos pamokų privalome pateisinti lūkesčius tikėjusiųjų Laisve!...“