Pirmokų krikštynos

Įspūdžiai po EVG apdovanojimų

Pedagogams labai svarbu akademiniai pasiekimai, motyvacija mokytis, o mokiniai svajoja apie kuo įdomesnes veiklas, linksmybes, pokštus, naujas pažintis. Manoma, kad emocinė aplinka šiandieniniam žmogui būtina, kad būtų pasiekta rezultatų, įgyvendintos svajonės. Ne paslaptis, kad tik mokytis šiandieninėje mokykloje nebeužtenka.

Skaityti daugiau: Įspūdžiai po EVG apdovanojimų

Pirmokų krikštynos

Nors pirmokų krikštynos „Versmėje“ vyko spalio 27 dieną, mums, organizatoriams, jos prasidėjo gerokai anksčiau: direktoriaus pavaduotojos ugdymui A.Griščenkienės paskatinti į pirmą diskusiją susirinko 50 antrokų, į antrą diskusiją – dešimt. Energingas dešimtukas ir kibo į darbus!

Skaityti daugiau: Pirmokų krikštynos

Pirmokų gimnazistų krikštynos „Versmėje“

Viena iš daugelio tradicinių švenčių Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje – Pirmokų gimnazistų krikštynos. Šiemet ji vyko spalio 14 dieną. Renginio organizatoriai antrokai pasiūlė temą – EVG TV (Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos televizija). Iš anksto traukti burtai lėmė, kokia tema pirmokai privalės paruošti savo klasės vaidinimą.

Skaityti daugiau: Pirmokų gimnazistų krikštynos „Versmėje“

Sidabrinės bulvės apdovanojimai

Šių metų spalio 23 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko pirmokų gimnazistų, kurie rugsėjo 1-ąją įsiliejo į mūsų gimnazijos bendruomenę, krikštynos. Renginio organizatoriai gimnazijos antrokai. Jie pasiūlė krikštynų temą ,,Versmės“ kino apdovanojimai Sidabrinės bulvės 15”. Kiekvienai pirmokų klasei teko traukti burtus ir taip sužinoti, kokio žanro filmą turės sukurti bei suvaidinti vieną sceną. Burtai lėmė, jog 1a (klasės vadovė Regina Butkienė) rodė žiūrovams vesterną, 1b (klasės vadovė Rasa Černiauskienė) apgaubė fantastika, 1c (klasės vadovė Loreta Stadolnikienė) nustebino džiugia romantika. 1d (klasės vadovė Aurelija Griščenkienė) užbūrė animacija, o 1e (klasės vadovė Vida Minkevičienė) privertė susigūžti iš siaubo. Antrokai norėjo įsitikinti, ar tikrai pirmokai verti gimnazisto vardo ir pakrikštyti neskubėjo. Po vaidinimo kiekvienai klasei dar skyrė papildomas užduotis, kad patikrintų naujokų žinias, sumanumą, proto lankstumą.

Skaityti daugiau: Sidabrinės bulvės apdovanojimai