Pedagogams labai svarbu akademiniai pasiekimai, motyvacija mokytis, o mokiniai svajoja apie kuo įdomesnes veiklas, linksmybes, pokštus, naujas pažintis. Manoma, kad emocinė aplinka šiandieniniam žmogui būtina, kad būtų pasiekta rezultatų, įgyvendintos svajonės. Ne paslaptis, kad tik mokytis šiandieninėje mokykloje nebeužtenka.

Motyvaciją mokytis tikrai stiprina mikroklimatas. Tai, kaip tave priima bendraamžiai ir mokytojai, lemia pasiekimus. Dėl siekio gerinti mikroklimatą gimnazijoje buvo vykdomos kūrybinės dirbtuvės 1-2 klasių mokiniams „Mes galim!“ Kitaip tariant, tai pirmokų krikštynos, kurias tradiciškai organizuoja antrokai.

Šiais metais pirmokų krikštynos – tai „EVG apdovanojimai“. Pasiruošimas prasidėjo akcija „Šturmas“ beveik prieš mėnesį. Šventė pavyko! Pirmokai kūrė videoklipus, savo klasę pristatė dainuodami, šokdami, atlikdami užduotis. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos apdovanojimuose buvo išrinktas „Kūrybiškiausias video“ (1a klasė), „Populiariausias video“ (1b klasė), „Originaliausias video“ (1c klasė), „Nuotaikingiausias video“ (1d klasė). Renginys buvo puikus! Belieka tik stebėtis tiek pirmokų, tiek antrokų išradingumu, organizuotumu, motyvacija ir palinkėti tobulėjimo ateityje.

Kai šventės organizatorių, antrokų, paklausėme, kaip pavyko suorganizuoti tokią puikią šventę, buvo atsakyta: „Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aurelija Griščenkienė pasitikėjo mumis ir leido veikti“.

Štai koks šiandieninis jaunas žmogus – tikėkime ir pasitikėkime jais!

Jaunieji žurnalistai