Paskutinę spalio mėnesio dieną prieš rudens atostogas „Versmės“ gimnazijoje vyko pirmokų krikštynos. Ši šventė pirmokams yra puiki galimybė artimiau pažinti mokyklos tradicijas, sutvirtinti mokinių tarpusavio ryšius, atliekant komandines užduotis, kurias kasmet, kaip įprasta, paruošia jų krikštatėviai antrokai.

Nerimas, džiaugsmas, šypsenos... Su tokiomis nuotaikomis penktadienį į mokyklą atėjo pirmokai gimnazistai. Juk būtent tądien jų laukė antrokų paruošti išbandymai. Reikėjo kūrybingai pristatyti savo klasę, surasti pagrobtą klasės auklėtoją, sukurti filmą duota tema ir atlikti kitas užduotis. Drąsiai galime sakyti, kad pirmokai ištvėrė visus išbandymus ir yra verti gimnazisto vardo. Kad ir kokie sunkūs buvo išbandymai, jie suteikė visiems daug džiaugsmo bei paliko gausybę nepamirštamų akimirkų.

95 pirmokai gimnazistai atlaikė krikštynų išbandymus ir įsiliejo į gimnazijos bendruomenę. Jie savo prisistatymais įrodė, kad jie yra kūrybingi, išradingi ir nepakartojami.

Sveikiname pirmokus, tapusius tikrais gimnazistais!