Šimtadienis

XXXV laidos šimtadienis

Nors ir siaučia koronos virusas, vis dėlto gimnazijos abiturientai nekantriai laukė savo 100-dienio šventės -  kelionės į magiškąjį  pasaulį. Traukinys turėjo išvažiuoti vasario 26 dieną, 18.45, stotelė - namai.

Tačiau traukiniams  būdinga  vėluoti,  vėlavo ir mūsiškis. Pasirengimas išvykai truko: filmavimas - 55h / 5 dienas , montažas – 260 val. /10 parų.

Skaityti daugiau: XXXV laidos šimtadienis

Abituriente, kaip sekasi?

Iškart po Naujų metų švenčių abiturientai stoja į finišo tiesiąją – artėja pavasaris ir vasara, įskaitų ir brandos egzaminų laikas. Kaip sako abiturientai, paskutinis geras dalykas mokykloje būna šimtadienis. Šiandieninėje mokykloje šimtadienis nėra ta diena, kai iki egzaminų lieka šimtas dienų, nes brandos egzaminų tvarkaraštis kasmet būna skirtingas. Šiandien šimtadienis – įspūdinga šventė, kuri prasideda prieš pamokas, vyksta per pamokas, per pertraukas, po pamokų, o vakare persikelia į erdves, žinomas tik abiturientams ir jų tėvams.

Skaityti daugiau: Abituriente, kaip sekasi?

Po šimtadienio - išlikimas ar šlovės valanda?

Šiais mokslo Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje mokosi 122 abiturientai: 4a klasėje 28 mokiniai (klasės auklėtoja Augutė Liutkevičienė), 4b klasėje 25 mokiniai (klasės auklėtoja Ramunė Šarapienė), 4d klasėje 26 mokiniai (klasės auklėtojas Arūnas Pliskauskas), 4e klasėje 27 mokiniai (klasės auklėtoja Aurelija Griščenkienė), 4n klasėje 16 mokinių (suaugusiųjų klasės auklėtoja Rasa Marcinkevičienė). Įvairiai galima skaičiuoti laiką, likusį iki egzaminų: 100 dienų, 2400 valandų arba 144000 minučių, o kiek sekundžių... Galima bandyti suskaičiuoti žodžius būsimuose rašiniuose, simbolius formulėse, datas istoriniuose šaltiniuose. Bet ar verta? Aišku, kad šimtas dvidešimt du abiturientai jau artėja finišo link: egzaminų pasirinkimas, įskaitos, antras pusmetis ir brandos egzaminai. Galime sakyti, jog šimtadienis – perspėjimas, kad liko mažai laiko ir daug darbų.

Skaityti daugiau: Po šimtadienio - išlikimas ar šlovės valanda?

Šimtadienis „Versmės“ gimnazijoje

Laikas bėga nepastebimai. Atrodo, vakar buvo Rugsėjo 1-osios šventė , o dabar Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos abiturientai skaičiuoja paskutinį šimtą dienų iki pirmųjų egzaminų. Šimto dienų riba, kuri skiria ketvirtokus gimnazistus nuo egzaminų, mūsų mokykloje visada palydima su trenksmu. Šie metai ne išimtis.

Skaityti daugiau: Šimtadienis „Versmės“ gimnazijoje

„Versmės“ gimnazistų šimtadienis Marse

Šiais metais mūsų gimnazijos abiturientai jau pradėjo skaičiuoti paskutinį šimtą dienų iki brandos egzaminų. Vasario 26-ąją dieną šventės organizatoriai vienuoliktokai kvietė abiturientus ir visą gimnazijos bendruomenę švęsti Šimtadienį mokykloje ir keliauti į Marsą.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazistų šimtadienis Marse