Kalėdų alėja

„Kulinarinių improvizacijų studijos“ debiutas Kalėdinėje mugėje

Šiemet mūsų gimnazijoje pradėjo gyvuoti „Kulinarinių improvizacijų studija“. Čia renkasi mergaitės (tikiuosi, kad ateityje prisijungs ir vaikinai), kurios mėgsta ruošti valgį ir nori sužinoti daugiau  kulinarinių paslapčių bei išbandyti naujus receptus. Pirmasis išbandymas ir viešas pasirodymas šioms mergaitėms buvo Kalėdinė labdaros mugė gimnazijoje.

Skaityti daugiau: „Kulinarinių improvizacijų studijos“ debiutas Kalėdinėje mugėje

„Versmės“ gimnazijos tradicinė šventė—„Kalėdinė alėja“

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje Kalėdos sutinkamos ypač jaukiai. Nuo pat eglutės įžiebimo mokykloje vyksta intensyvus pasiruošimas gražiausiai metų šventei. Paskutinės dienos prieš žiemos atostogas visa gimnazijos bendruomenė laukia su džiaugsmu.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazijos tradicinė šventė—„Kalėdinė alėja“

Labdaros koncertas „Šlagerių vakaras“

Gruodžio 18 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs kalėdinis labdaros vakaras. Šia proga mūsų mokyklos teatro grupės mokiniai, vienuoliktokai ir dvyliktokai, kuriuos ruošė mokytojai E. Kasperavičienė ir A. Pliskauskas, tapo estrados atlikėjais ir dainavo mums visiems gerai žinomus šlagerius.

Skaityti daugiau: Labdaros koncertas „Šlagerių vakaras“

Gražus ir prasmingas Kalėdų laukimas

Kadangi jau prasidėjo gruodis, ore tvyro artėjančių Kalėdų kvapas ir nuotaikos. Mūsų mokykloje taip pat po truputį įsibėgėja prieššventiniai darbai – ruošiame dekoracijas lauko eglei, mokyklos erdvių puošimui, gaminame rankdarbius tradicinei labdaros mugei „Kalėdų alėja“. Kadangi mūsų mokykloje yra daug ne tik darbščių ir kūrybingų, bet ir socialiai atsakingų mokinių, joms kilo mintis, kad reikia pasirūpinti ne tik savo pačių Kalėdomis, bet padėti sukurti šventę ir tiems, kurie džiugių akimirkų patiria mažiau negu mes. Tokiai iniciatyvai pritarė visos – juk geri ir prasmingi darbai labai pakylėja, o kai tai tampa ir gyvenimo būdu, galima sukurti gerumo pasaulį - sau ir kitiems, o ir mūsų pačių šventė taps dvigubai džiugesnė.

Skaityti daugiau: Gražus ir prasmingas Kalėdų laukimas

Kalėdinė alėja „Versmės“ gimnazijoje

Šįmet, kaip ir praėjusiais metais, artėjant šv. Kalėdom, „Versmės“ gimnazijoje organizuotas šventinis renginys, visiems žinomas kaip Kalėdinė alėja. Visų laukiama, visų geidžiama dėl kelių priežasčių: pirma, artėja gražiausia metų šventė ir mokinių atostogos, antra, mugėje pardavinėsime savo rankdarbius ar skanumynus, o surinktus pinigus skirsime tiems, kuriems jų labiausia reikia, trečia, koncertuosime mokyklos foje ir kursime šventinę nuotaiką.

Skaityti daugiau: Kalėdinė alėja „Versmės“ gimnazijoje