KVIEČIAME MOKYTIS ELEKTRĖNŲ „VERSMĖS“ GIMNAZIJOJE

Dokumentai priimami raštinėje (pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais  8.00–15.00 val.) arba pasirašyti ir nuskenuoti dokumentai e.paštu: gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Pageidaujantiems mokytis 1 (9) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje (Priėmimo mokytis Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje prašymo forma).
  2. 8 klasių baigimo pažymėjimo kopiją.
  3. Mokinio asmens dokumento kopiją (paso / asmens tapatybės kortelės / leidimo gyventi Lietuvoje / gimimo liudijimo).
  4. Pageidautina NMMP ataskaitos kopija.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danguole@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis 3 (11) klasėje:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Pagrindinio išsilavinimo pažymėjimo kopiją.

Dėl iškilusių klausimų prašome kreiptis el. paštu: danute@versme.elektrenai.lm.lt  arba tel. (8 528) 39894

Pageidaujantiems mokytis suaugusiųjų klasėse neakivaizdiniu būdu:

Iki rugpjūčio 20 dienos prašome pateiki šiuos dokumentus:

1. Prašymą mokytis gimnazijoje.
  2. Turimo išsilavinimo pažymėjimo kopiją arba pažymą apie įgytą išsilavinimą.

Smiginis

Smiginio žaidėjų pergalė Lietuvos mokyklų žaidynėse

Lietuvos mokyklų žaidynės – tai tradiciniai įvairių sportinių šakų mokinių varžybos, kurių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį olimpines vertybes. Lietuvos mokyklų žaidynių organizatoriai – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Lietuvos mokyklų žaidynės organizuojamos keliais etapais: mokyklų etapas, savivaldybių etapas, zoninės varžybos, tarpzoninės varžybos, finalinės varžybos.

Skaityti daugiau: Smiginio žaidėjų pergalė Lietuvos mokyklų žaidynėse

Savivaldybės mokyklų moksleivių žaidynių smiginio varžybos

Š.m. kovo 15 dieną  Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko savivaldybės mokyklų moksleivių žaidynių smiginio varžybos.  Jose dalyvavo Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos, Elektrėnų

„Versmės“ gimnazijos, Vievio gimnazijos ir  Semeliškių gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

Skaityti daugiau: Savivaldybės mokyklų moksleivių žaidynių smiginio varžybos

Lietuvoje taikliausios

2016 m. kovo 19 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Savivaldybėje iškovojusios 1-ąsias vietas šiose žaidynėse dalyvavo  dvi mūsų gimnazijos komandos: vaikinų (Dovydas Antanavičius, 3a kl., Ignas Viktas, 1a kl.) ir merginų (Gabrielė Garbatavičiūtė, 3c kl., Greta Kliokytė, 3c kl.). Iš visos Lietuvos susirinko 30 vaikinų ir 30 merginų komandų. Abi mūsų komandos  sėkmingai rungtyniavo pogrupyje, kur buvo po keturias komandas, ir iškovojo teisę  tęsti  kovą. Deja, pralaimėjusi vieniems varžovams, iš kovos iškrito mūsų vaikinų komanda, ji tenkinosi 9 vieta.

Skaityti daugiau: Lietuvoje taikliausios

Tarptautinėse smiginio varžybose trečioji vieta

Tradicinis, jau XX darts turnyras Trakuose, penktus metus vykstantis kaip pasaulio reitingo varžybos, antrąjį  kovo savaitgalį (03-12/14) į Trakus sukvietė smiginio žaidėjus iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos bei Lietuvos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai - Gabrielė Garbatavičiūtė (3c), Greta Kliokytė (3c) ir Dovydas Antanavičius (3a). Pirmąją dieną vyko WDF reitingo etapas,  G. Garbatavičiūtė  iškovojo 3-ąją vietą.

Skaityti daugiau: Tarptautinėse smiginio varžybose trečioji vieta