Smiginis: vaikinai pirmi savivaldybėje!

Kovo 4 d. mūsų gimnazijoje vyko savivaldybės bendro lavinimo mokyklų mokinių žaidynių smiginio varžybos. Dalyvavo merginų ir vaikinų komandos iš Vievio gimnazijos, „Ąžuolyno“ progimnazijos ir „Versmės“ gimnazijos.

Mūsų gimnazijos vaikinai Ignas Viktas ir Lukas Antanavičius, nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, tapo ČEMPIONAIS!

Merginų grupėje pirmąją vietą laimėjo „Ąžuolyno“ progimnazijos mokinės.

Linkime šioms komandoms sėkmės Respublikos varžybose, kurios vyks Žiežmarių gimnazijoje.

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Šarapienė