Smiginio varžybos

Vadario 27d. „Versmės“ gimnazijoje vyko savivaldybės mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Dalyvavo Vievio g-jos, „Ąžuolyno“  progimnazijos, Semeliškių g-jos ir „Versmės“ g-jos merginų ir vaikinų komandos.

Vaikinų tarpe 1v. iškovojo ,,Ąžuolyno" progimn. komanda, „Versmės“ g-ja 2-ąją vietą, o 3v.atiteko Semeliškių g-jai. Merginų tarpe 1v. iškovojo „Versmės“ g-jos komanda, 2v. Vievio g-ja,o 3-ioji liko „Ąžuolyno“ progimnazija. Mūsų merginų komanda (Karolina Andriulevičiūtė ir Ugnė Sabaliauskaitė) pateko į respublikos mokyklų žaidynių finalą. Linkime joms kuo didžiausios sėkmės!