Kalėdinio turnyro prizininkai

Gruodžio 18 d. Žiežmarių gimnazijoje vyko „Žiežmarių Kalėdinis smiginio turnyras“. Jame dalyvavo ir „Versmės“ gimnazijos mokiniai- Ignas Viktas (1a), Dovydas Antanavičius (3a), Gabrielė Garbatavičiūtė (3c) ir Greta Kliokytė (3c). Visi sportininkai iškovojo prizines vietas. Rungtyje 3x8 savo amžiaus grupėje Greta iškovojo 2-ąją vietą, o Gabrielė- 1-ąją. Prizines vietas savo amžiaus grupėse iškovojo ir vaikinai: Ignas - 1- ąją vietą, Dovydas- 2-ąją vietą. Rungtyje "501" Greta, kuriai pritrūko tik vieno lego, laimėjo 2- ąją vietą, Gabrielė 3-ąją. Dovydas, šioje rungtyje iškovojo 2-ąją vietą, o 1- ąją vietą laimėjo daugkartinis Lietuvos jaunimo čempionas Ugnius Jankūnas (Žiežmarių gimnazija). Ignui savo amžiaus grupėje sekėsi puikiai, laimėjo 1- ąją vietą. Visi gimnazistai parsivežė po du medalius ir džiaugėsi papildoma patirtimi ir savo pasiekimais.

Mokytoja R. Šarapienė ir jaunieji žurnalistai