G. Garbatavičiūtės pateko į finalą

Tradicinis, jau XX darts turnyras Trakuose, penktus metus vykstantis kaip pasaulio reitingo varžybos, antrąjį  kovo savaitgalį (03-12/14) į Trakus sukvietė smiginio žaidėjus iš Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Rusijos bei Lietuvos. Šiose varžybose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai - Gabrielė Garbatavičiūtė (3c), Greta Kliokytė (3c) ir Dovydas Antanavičius (3a). Pirmąją dieną vyko WDF reitingo etapas,  G. Garbatavičiūtė  iškovojo 3-ąją vietą.

Antrąją dieną vyko Lietuvos ir Baltijos reitingo varžybos, kuriose šiek tiek sėkmės pritrūko G. Kliokytei ir D. Antanavičiui – mokiniai neįveikė pogrupio etapo. Tačiau nuo G. Garbatavičiūtės vis dar nenusisuko fortūna. Mergina pateko į finalą, tačiau po ilgos ir  varginančios kovos lemiamame lege pasidavė baltarusei Ekaterinai Gordeevai. Gabrielė jaunimo rungties finale nusileido  Ugniui Jankūnui ir liko antroje vietoje.

Ramunė Šarapienė,

jaunieji žurnalistai