Lietuvoje taikliausios

2016 m. kovo 19 d. Šiauliuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Savivaldybėje iškovojusios 1-ąsias vietas šiose žaidynėse dalyvavo  dvi mūsų gimnazijos komandos: vaikinų (Dovydas Antanavičius, 3a kl., Ignas Viktas, 1a kl.) ir merginų (Gabrielė Garbatavičiūtė, 3c kl., Greta Kliokytė, 3c kl.). Iš visos Lietuvos susirinko 30 vaikinų ir 30 merginų komandų. Abi mūsų komandos  sėkmingai rungtyniavo pogrupyje, kur buvo po keturias komandas, ir iškovojo teisę  tęsti  kovą. Deja, pralaimėjusi vieniems varžovams, iš kovos iškrito mūsų vaikinų komanda, ji tenkinosi 9 vieta.

 Merginos skynė vien pergales,  pateko į pusfinalį. Ir vėl čia jos  buvo nenugalimos -  pateko į finalą. Rezultatu 3:1 nugalėjusios jonaviškes, mūsų gimnazijos merginos tapo Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio varžybų nugalėtojomis. Greta ir Gabrielė  pasipuošė aukso medaliais ir mokyklai parvežė taurę. Dėkojame taikliausioms merginoms!

 Sveikiname abi komandas, jų trenerę mokytoją Ramunę Šarapienę ir linkime sėkmės !

Jaunieji žurnalistai,

nuotraukos mokytojos R. Šarapienės


TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam 3455 smm new LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise

Elektrėnų „Versmės“ gimnazija

Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Saules g. 30, Elektrėnai 26121

Tel.: (8  528) 39616, (8 528) 39 618

El. p. gimnazija@versme.elektrenai.lm.lt

Įmonės kodas 190659268