Geriausi savivaldybėje!

Trečiadienį (2016-03-16) vykusiose Elektrėnų savivaldybės mokyklų smiginio žaidynėse gimnazijos mokiniai Dovydas Antanavičius (3a), Ignas Viktas (1a), Greta Kliokytė (3c) ir Gabrielė Garbatavičiūtė (3c) atstovavo mūsų gimnazijai.

Merginų pora be didelės konkurencijos nugalėjo abi priešininkių komandas - Semeliškių gimnaziją bei Elektrėnų pagrindinę mokyklą „Ąžuolyną“. Vaikinams teko šiek tiek paprakaituoti, tačiau lemiamu momentu susikaupę taip pat iškovojo visas pergales. Tiek vaikinai, tiek merginos antrus metus iš eilės apgynė mokyklos garbę ir  laimėjo pirmąsias vietas.  Šiauliuose vyksiančiose Lietuvos mokyklų finalinėse smiginio žaidynėse mokiniai atstovaus Elektrėnų „Versmės“ gimnazijai. Linkime Jiems sėkmės!!!

Ramunė Šarapienė,

gimnazijos jaunieji žurnalistai