Š.m. kovo 15 dieną  Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vyko savivaldybės mokyklų moksleivių žaidynių smiginio varžybos.  Jose dalyvavo Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos, Elektrėnų

„Versmės“ gimnazijos, Vievio gimnazijos ir  Semeliškių gimnazijos merginų ir vaikinų komandos.

Buvo žaidžiama rato sistema, kiekviena komanda turėjo kovoti su visomis komandomis.

Vaikinų grupėje, nepatyrę nė vieno pralaimėjimo, čempionais tapo „Versmės“ gimnazijos moksleiviai. Antroji vieta atiteko Vievio gimnazijos komandai, trečioji - „Ąžuolyno“ pagrindinei mokyklai.

Tarp merginų komandų nenugalimos buvo vėlgi „Versmės“ gimnazijos moksleivės, jos tapo čempionėmis. Antrąją vietą iškovojo Semeliškių gimnazijos komanda, trečiąją - Vievio gimnazijos merginų komanda.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

„Versmės“ gimnazijos moksleiviai iškovojo teisę dalyvauti finalinėse  Lietuvos mokyklų moksleivių smiginio varžybose. Sveikiname 4c klasės merginas Gabrielę Garbatavičiūtę ir  Gretą Kliokytę, 4a klasės mokinį Dovydą Antanavičių bei 2a klasės mokinį Igną Viktą, linkime jiems sėkmės finale.

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai

Dovilės Sadauskienės nuotraukos