Kovo mėnesį vyko kasmetiniai renginiai skirti patyčių prevencijai, į kuriuos intensyviausiai įsitraukė 1 kl. mokiniai. Vyko integruotų etikos, tikybos ir lietuvių k. pamokų ciklas „Mano sėkmės istorija“. Pamokas organizavo ir vedė mokytojos R. Ramanauskienė, S. Tamkevičienė, D. Liutkevičienė, A. Liutkevičienė, E. Kasperavičienė, R. Černiauskienė, L. Stadolnikienė, soc. pedagogė A. Gaučienė ir psichologė R. Baleišienė.

Etikos ir tikybos pamokų metu mokiniai žiūrėjo filmą skirta patyčių prevencijai „Patyčios turi baigtis“, po kurio žaidė žinių pasitikrinimo žaidimą „Kahoot“. Vėliau per lietuvių kalbos pamokas rašė refleksijas „Mano sėkmės istorija“ apie stebėtas, patirtas ar išgalvotas patyčių situacijas, kurios baigėsi sėkmingai. Mokiniai dalinosi savo patarimais, jausmais ir įveikos būdais, kaip tvarkytis su patyčiomis. Po veiklų buvo padarytas gražus stendas visai gimnazijos bendruomenei „Mokinių mintys“, jame pateiktos pačios įdomiausios mokinių rašinių ištraukos ir pamąstymai patyčių tema.