Etnokultūrinė veikla

Knygos „Prienų alaus bravoras 1868-1944 m.“ pristatymas

Auštantis pavasaris į mūsų gimnaziją atnešė puikią žinią: istorijos mokytojas Romas Vilčinskas išleido knygą „Prienų alaus bravoras 1868-1944 m.“ Jaunųjų žurnalistų iniciatyva kovo 14 dieną buvo organizuotas minėtos knygos pristatymas gimnazijoje. Susirinko visi, kam svarbu knyga, kolegos darbas.

Skaityti daugiau: Knygos „Prienų alaus bravoras 1868-1944 m.“ pristatymas

Skambėjo Užgavėnių daina

UŽGAVĖNĖS. Išskirtinės reikšmės lietuvių papročiuose turėjo Užgavėnės – diena prieš gavėnią. Žmonės tą dieną vengdavo dirbti: moterys neverpdavo, vyrai virvių nevydavo, nes manydavo, kad gimę ėriukai galėsią susirgti kvaituliu; nemaldavo girnomis, kad audros trobų stogų nenudraskytų; moterys nelopydavo drabužių, kad kirmėlės darže kopūstų negraužtų.

Skaityti daugiau: Skambėjo Užgavėnių daina