Kartu mes galim daugiau

Gimnazistė Sandra Račkauskaitė – jaunoji šaulė

Sandra – itin pozityvus ir vežlus jaunas žmogus. Ji pareiginga, imli naujai informacijai, iniciatyvi, labai pilietiška, moka įkvėpti aplinkinius – tiek jaunesnius, tiek vyresnius. Todėl 2019 m. Sandra paskirta į Elektrėnų 1001 šaulių kuopos jaunųjų šaulių būrio vado pavaduotos pareigas. Jos entuziazmas ir jaunatviškas maksimalizmas liejasi per kraštus, todėl kartais ją net tenka šiek tiek „prilaikyti“. Jei ji sugebės savo energiją ir žinias nukreipti tinkama linkme, jos laukia puiki ateitis.

Elektrėnų LDK Algirdo 1001 kuopos šaulys Linas Barščevičius

Skaityti daugiau: Gimnazistė Sandra Račkauskaitė – jaunoji šaulė

Ką reiškia būti Mokinių prezidentu?

2016 metais buvau išrinktas Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos prezidentu. Kandidatuodamas į šias pareigas laikiau visa tai didžiuliu iššūkiu. Ši patirtis užaugino mane kaip asmenybę, teko susitikti su įvairiomis baimėmis akis į akį. Atsakomybė jaunam žmogui gali sukelti stresą.

Skaityti daugiau: Ką reiškia būti Mokinių prezidentu?

Dalinkimės gerumu ir šiluma, neleiskime širdims suakmenėti

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos 1e klasės mokiniai, artėjant gražiausioms žiemos šventėms, sėkmingai įsitraukė į LIONS QUEST pasiūlytą programą „Raktai į sėkmę“, ugdančią puikias jauno žmogaus vertybes: pagarbą sau ir kitiems, gerumą, pagalbą kitiems.

Skaityti daugiau: Dalinkimės gerumu ir šiluma, neleiskime širdims suakmenėti