DIALLS

COVID

Birželį baigiasi DIALLS projekto veiklos. Dėl COVID 19 nepasisekė mums pravesti paskutinių dviejų  asinchroninių pamokų DIALLS internetinėje platformoje. Mokytojos Augutė Liutkevičienė ir Elvyra Kasperavičienė bei jų partneriai iš Portugalijos ir Vokietijos nusprendė šias pamokas atidėti ateinantiems metams, prieš DIALLS videokonferenciją. Realybė padiktavo tematiką. Mokiniai buvo paskatinti kurti individualius artefaktus, kuriais jie galėtų atsakyti, ką jiems reiškia būti empatišku, tolerantišku ir įsitraukusiu šioje COVID19 situacijoje?

Skaityti daugiau: COVID

Iš DIALLS dienoraščio

Ketvirtoje ir penktoje kultūrinio raštingumo pamokose mokiniai diskutavo apie  darnią plėtrą. Kas ta darni plėtra? Kaip siekti tvaresnio gyvenimo namuose ir mokykloje? Ar reikėtų uždrausti plastikinius butelius? Kokios problemos susijusios su gyventojų skaičiaus augimu ir kokios yra tos problemos pasekmės? Kas yra žaliosios miesto erdvės?

Skaityti daugiau: Iš DIALLS dienoraščio

„Versmės“ gimnazija viena iš aktyviausių EK Mokslo ir inovacijų programos HORIZON 2020 projekto dalyvių

Daina Valančienė, Augutė Liutkevičienė, Irena Zaleskienė

Tyrimais grįstas ugdymo turinys yra viena iš esminių švietimo atsinaujinimo krypčių. Todėl ypatingai džiugu, kad mūsų gimnazija yra atrinkta dalyvauti mokslo projekte, kuriant ir tiriant mokinių kultūrinio raštingumo ugdymo instrumentus: pamokų scenarijus, mokinių pažangos matavimo skales ir kt. Svarbu pažymėti, kad šiais metais DIALLS projektas buvo pripažintas geriausiu tarptautiniu Vilniaus Universiteto projektu, o VU projekto tyrimo grupė apdovanota už reikšmingus mokslo pasiekimus. Taigi, trumpai pristatome projektą ir Elektrėnų Versmės gimnazijos vaidmenį jame.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazija viena iš aktyviausių EK Mokslo ir inovacijų programos HORIZON 2020 projekto...