NORDPLUS

Lietuvos ir Danijos moksleiviai seka praeities pėdomis

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos moksleiviai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos ekspertės Dainos Valančienės, šiais mokslo metais tęsia Nordplus Junior projektą „Sekant praeities pėdomis – vokiečių okupaciją Antrojo pasaulinio karo metu išgyvenusių lietuvių ir danų šeimų istorijos“. Pirmasis etapas vyko rugpjūčio mėnesį, kai į Lietuvą buvo atvykę danų mokytojai. Antrasis - rugsėjo viduryje, kai 30 gimnazijos mokinių ir trijų mokytojų -  Dainos Valančienės, Vidos Minkevičienės ir Ilonos Švenčionytės - komanda išvyko savaitės vizito į Kopenhagą.

Skaityti daugiau: Lietuvos ir Danijos moksleiviai seka praeities pėdomis