Gamtos mokslai įdomiai

„Versmės“ gimnazijoje svečiavosi Oranžiniai LGMOA

Lapkričio 13 dieną (penktadienį) „Versmės“ gimnazijoje buvo vykdomas trumpalaikis projektas „Gamtos mokslai įdomiau“. Šio projekto iniciatoriai - aukštųjų mokyklų studentai, priklausantys Lietuvos gamtos mokslų olimpiadų asociacijai. Šios asociacijos nariai, pasivadinę Oranžiniai LGMOA, prisideda organizuojant respublikines olimpiadas, ir jų rūpestis- moksleivių, olimpiadų dalyvių, laisvalaikis.

Skaityti daugiau: „Versmės“ gimnazijoje svečiavosi Oranžiniai LGMOA