Augu pats – auginu kitą

Projektas „Augu pats – auginu kitą“ baigėsi

2016-2017 m.m. II pusmetyje gimnazijoje vyko projektas „Augu pats – auginu kitą“. Projektą organizavo ir vykdė Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“, finansavo Lietuvos kultūros taryba kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Viešąja įstaiga „Menų ir mokymo namai“.

Skaityti daugiau: Projektas „Augu pats – auginu kitą“ baigėsi

PROJEKTAS „AUGU PATS – AUGINU KITĄ“

Nuo vasario mėnesio mūsų gimnazijoje įgyvendinamas projektas „Augu pats – auginu kitą“. Projekto organizatoriai - lektorės Rimanta Vaičekonytė; Virginija Skučaitė-Budrienė (Viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“). Pirmame projekto etape  dalyvavo 10 mokytojų ir 2b bei 1d klasių mokiniai. Buvo atliktas tyrimas apie mikroklimatą mūsų gimnazijoje.

Skaityti daugiau: PROJEKTAS „AUGU PATS – AUGINU KITĄ“