logo imagine

TARPTAUTINIO ERASMUS+ PROJEKTO„I.M.A.G.I.N.E“ UŽDARYMAS PRANCŪZIJOJE

Trejus metus Elektrėnų „Versmės” gimnazija dalyvavo tarptautiniame Erasmus+ projekte I.M.A.G.I.N.E. Projektą gimnazijoje koordinuoja vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Rita Grigonienė, o jo nariai yra chemijos mokytoja metodininkė  Birutė Morkūnienė,  anglų kalbos  vyresnioji mokytoja Ilona Švenčionytė, muzikos mokytojas metodininkas Arūnas Pliskauskas, fotografijos būrelio vadovė Marytė Kuzmenkovienė.

Skaityti daugiau: TARPTAUTINIO ERASMUS+ PROJEKTO„I.M.A.G.I.N.E“ UŽDARYMAS PRANCŪZIJOJE

Tarptautinis Erasmus+ projektas IMAGINE – galimybė pažinti svečias šalis

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokiniai ir mokytojai jau trečius metus dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte IMAGINE. Projektas skirtas tam, kad, lankantis svečioje šalyje, kuo plačiau susipažintume su miestų įžymybėmis, kultūra, tradicijomis. Jau aplankėme Prancūzijos, Kroatijos, Suomijos mokyklas, dalyvaujančias projekte. Mūsų gimnazijoje lankėsi prancūzų ir italų komandos, organizavome visų šalių koordinatorių darbo sesiją.

Skaityti daugiau: Tarptautinis Erasmus+ projektas IMAGINE – galimybė pažinti svečias šalis

Jau trečius metus Elektrėnų „Versmės” gimnazija dalyvauja tarptautiniame Erasmus+ projekte I.M.A.G.I.N.E. Projektą gimnazijoje koordinuoja vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Rita Grigonienė, o jo nariai yra chemijos mokytoja metodininkė  Birutė Morkūnienė,  anglų kalbos  vyresnioji mokytoja Ilona Švenčionytė, IT mokytoja metodininkė Anelė Valentinavičienė, muzikos mokytojas metodininkas Arūnas Pliskauskas. Su Erasmus+ bendradarbiauja fotografijos būrelio nariai, vadovaujami Marytės Kuzmenkovienės.

Skaityti daugiau: TARPTAUTINIO PROJEKTO I.M.A.GI.N.E DALYVIŲ IŠ ITALIJOS SĄSKRYDIS ELEKTRĖNŲ “ VERSMĖS” GIMNAZIJOJE

Gegužės mėnesio viduryje Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokytojos Rita Grigonienė, Birutė Morkūnienė  ir aštuoni mokiniai lankėsi Suomijoje Alajarvi mieste. Ten vyko tarptautinio Erasmus+ projekto I.M.A.G.I.N.E mokytojų ir mokinių darbo sesija. Dalyvavo ir komanda iš Italijos Monselice miesto. Vizito tikslas – susipažinti su Alajarvi miestu, jų bendruomene, tradicijomis, švietimo sistema. Pažintis su miestu vyko naudojantis suomių mokinių –projekto dalyvių- sukurtomis aplikacijomis. Tik atsakius į pateiktus klausimus, buvo galima iš vieno objekto nukeliauti į kitą. Eidami Alajarvi gatvelėmis, jį pažinome ir sužinojome daug įvairių istorijų.

Skaityti daugiau: Tarptautinis ERASMUS+ projektas tęsiasi - Elektrėnų „ Versmės“ gimnazijos mokiniai aplankė Suomiją

Pokategorės

erasmus plius

Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje vėl startuoja naujas tarptautinis Erasmus+ projektas „Svajotojai be sienų“, kurį finansuoja Europos sąjunga. Projekto koordinatorė – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė Rita Grigonienė, narės: chemijos mokytoja metodininkė Birutė Morkūnienė, anglų kalbos vyresnioji mokytoja Ilona Švenčionytė. Projekte dalyvauja šešios mokyklos iš penkių šalių: Prancūzijos (2 mokyklos), Italijos, Graikijos Turkijos , Lietuvos. Projekto trukmė dveji metai. Jo metu bus gvildenama migrantų tema: jų integracija į kitas kultūras, pagalba bendraujant ir bendradarbiaujant, pažįstant Europos šalių paveldą. Mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai turi puikią galimybę pažinti svečias šalis, bendrauti su projekto partneriais, kurti bendrą produktą, gilinti anglų kalbos žinias.

Galutinis produktas – interaktyvus žaidimas ir projekte dalyvaujančių šalių nacionalinių valgių receptų knyga.