Antros vietos nugalėtoja Evelina Simonavičiūtė

Vasario 26 dieną ,,Versmės” gimnazijoje jau 19-ąjį katrą rinkosi savivaldybės mokyklų abiturientų atstovai iš Vievio, Semeliškių gimnazijų, Elektrėnų PMC ir, aišku, prie jų prisijungė gausus „Versmės“ gimnazistų būrys. Tikslas - išsiaiškinti, kas iš jų yra raštingiausias.

Susėdę 324 kabinete, mokiniai rimtai kibo į darbą: atliko rašybos bei skyrybos užduotis. Komisija įvertino darbus ir paskelbė:

Pirma vieta skiriama mūsų kaimynei, PMC mokinei Erikai Ščerbavičiūtei.

Antra vieta  Evelinai Simonavičiūtei, „Versmės“ gimnazijos mokinei ir Ievai Kasperavičiūtei, Vievio gimnazijos mokinei.

Trečia vieta Deividui Alšauskui, Vievio gimnazijos mokiniui.

Labai džiaugiamės, kad ,,Versmės“ gimnazijos atstovė laimėjo antrąją vietą. Kitiems mūsų gimnazistams, konkurso dalyviams, nepavyko nutverti laimės paukštės už uodegos. Sveikiname visus konkurso dalyvius, linkime jiems, kad laukiantys abitūros egzaminai būtų sėkmingi ir kad laimės paukštė sukiotųsi virš galvos.

Jaunieji žurnalistai