Š.m. balandžio 7 dieną trys Elektrėnų „Versmės“ gimnazistai dalyvavo Lietuvos mokyklų pirmosios medicinos pagalbos varžybose, vykusios Kauno „Santaros“ gimnazijoje“ tarp daugiau nei 50 komandų iš visos Lietuvos ir užėmė 8-tą vietą.  Gimnaziją atstovavo  II klasės  mokiniai Ugnius Lepševičius ir Jorūnas Kananavičius ir IV klasės mokinys Paulius Sagevičius.

Varžybų dalyviai - mokyklų, gimnazijų, progimnazijų, profesinių mokyklų 8-12 klasių mokiniai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Komandos, pasitelkdamos savo turimas pirmosios medicinos pagalbos žinias ir įgūdžius, varžėsi tarpusavyje penkiose praktinėse simuliuotose situacijose ir sprendė teorinį žinių patikrinimo testą.

Varžybų organizatoriai - Lietuvos paramedikų asociacija, VšĮ pirmosios medicinos pagalbos mokymo centras „IRTA“ ir Kauno „Santaros“ gimnazija. Varžybose apsilankė ir ministerijų atstovai - Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos - ministrė Jurgita Šiugždinienė ir Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Parengė: visuomenės sveikatos specialistė Julija Liaudanskienė.

 

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise