Ar garini, ar rūkai - vis tiek save žudai

Vasario 24 d. „Versmės“ gimnazijoje vyko renginys 1-2 klasių mokiniams apie el. cigarečių žalą. Tai Sveikatos apsaugos ministerijos administruojamas projektas.

"Mane labiausiai, ko gero, šokiravo ne tiek, jog yra mitas, neva elektroninės cigaretės nekenkia sveikatai, bet tikėjimas šiuo mitu. Juk rūkymas, nesvarbu, kaip apdirbtos naudojamos medžiagos ar koks yra naudojamas prietaisas, buvo įvardijamas kaip žalingas bei neigiamą poveikį turintis įprotis jau seniai. Tikiuosi, jog šis mitas bus neigiamas ir visuomenei palaipsniui taps aišku, kaip elektroninių cigarečių naudojimas paveikia kvėpavimo takus, širdį, smegenis, kitas organų sistemas bei viso organizmo veiklą ir bendrą žmogaus sveikatą", - teigia projekto "Ar garini, ar rūkai - vis tiek save žudai" lektorė 2 kurso LSMU medicinos studentė Darija Jankauskaitė.