Knygos pristatymas

Elektrėnų viešojoje bibliotekoje vasario 26 dieną vyko Joanos Ulinaitės- Mureikienės knygos ,,Likimo išbandymai“ pristatymas. Knyga išleista 2014 m. Tai pirmoji serijos ,,Neparklupdyta Lietuva“ knyga. Renginyje dalyvavo autorė, knygos sudarytojas prof. Juozas Mureika, „Kupolės“ ansamblio dalyviai, kurie atliko patriotinių lietuvių liaudies, partizanų, tremtinių dainų.

Knygos ištraukas skaitė ir apie knygą kalbėjo Vievio gimnazijos mokiniai, vadovaujami mokytojos Renatos Kisnierienės.

Renginyje dalyvavusi Elektrėnų ,,Versmės“ gimnazijos mokytoja Vilija Dobrovolslienė sakė: „Jei manęs kas paklaustų, kam rekomenduočiau šią knygą, atsakyčiau, kad jauniems žmonės. Ir ne todėl, kad pajustų tą skausmą, kančią, o todėl, kad suprastų, kas yra draugai, šeima, pareiga, tėvynė.“

Susitikime dalyvavo ,,Versmės“ gimnazijos 2b klasės net 22 mokiniai Tai svarbi pilietiškumo ugdymo pamoka jauniems žmonėms, nepatyrusiems ir-duok dieve -nepatirsiantiems to, ką teko iškęsti knygos autorei – tikrai patriotei, partizaninio judėjimo dalyvei, tremtinei, gydytojai J. Mureikienei ir jos kartos žmonėms.

Joana Mureikienė kalbėdama apie knygą pasakė: “Auga nauja karta, tikiu, kad ji saugos mūsų Lietuvą ir apgins jos laisvę ir nepriklausomybę“. Tai buvo geros knygos gražus pristatymas, tarsi dovana artėjančių švenčių- Kovo -11-osios- pranašas.

„Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai