Liepos 16 dieną Elektrėnų „Versmės“ gimnazijoje brandos atestatai buvo išduoti 98 abiturientams (iš jų 6 suaugusiųjų klasių mokiniams).

Kartu su abiturientais džiaugėsi klasių auklėtojai Regina Butkienė, Loreta Stadolnikienė, Aurelija Grišenkienė, Vida Minkevičienė, Rasa Marcinkevičienė. Brandos atestatus įteikė gimnazijos direktorius Egidijus Kontrimas pabrėžęs mokinių, mokinių tėvų ir mokytojų indėlį. Elektrėnų savivaldybės administracijos direktorius Gediminas Ratkevičius, sveikindamas abiturientus, atkreipė dėmesį, kad ten, kur lengva, ne visada yra gera.

Mokytis nėra lengva, bet rezultatai džiugina. Šiais metais Deivydas Rokas Stančikas, Laura Kapustinskaitė, Karolis Živulskas, Ligita Kovalevskytė, Kamilė Varškevičiūtė uždirbo 8 šimtukus! Šiuos mokinius ir jų mokytojus Elvyrą Kasperavičienę, Audrutę Jančiauskienę, Aušrą Balnienę, Romą Važgėlienę, Nijolę Kriščiūnienę pasveikino Elektrėnų savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Veronika Ramunė Sadauskienė. Trys mokiniai – Rugilė Ratkevičiūtė, Deivydas Rokas Stančikas, Karolis Živulskas – gimnaziją baigė su pagyrimu.

Abiturientas Deivydas Rokas Stančikas: „Prisimenu, dar visai neseniai dvylikta klasė ir kartu su ja artėjantys egzaminai atrodė kaip tolima ateitis, iki kurios dar marios laiko. Visgi šis laikas greitai ištirpo ir šiandien visos pamokos, namų darbai, konkursai ir egzaminai jau yra praeityje. Iš tiesų labai sudėtinga suvokti, kad mokyklos gyvenimo etapas jau baigėsi ir dabar įvyks gana daug pokyčių. Keista jausti tą nežinomybę, kai dar tiksliai nežinai, kur būsi šį rugsėjį. Aišku viena - grįžti į mokinio suolą nebeteks. Pagalvojus apie mokyklą, iškyla gana daug įvairių prisiminimų, kurie padėjo man tapti tokiam, koks esu dabar. Šiek tiek liūdna dėl to, kad viskas baigėsi. Bet tikiu, kad tiek aš, tiek kiti gimnazijos abiturientai esame pasiruošę mūsų laukiantiems išbandymams ir nuotykiams.“

Abiturientė Laura Kapustinskaitė: „Gimnazijoje liekantiems mokiniams linkiu toliau kantriai mokytis, nesinervinti ir nepervargti, taikiai sugyventi su mokytojais, nes jie tikrai daug prisideda prie sėkmės, o iškilus kokiai nors problemai būtinai padės. Mokytojams taip pat norėčiau palinkėti toliau išlikti tokiems kantriems, turėti supratingus mokinius. Šiais metais mokyklą paliekančiai abiturientų laidai linkiu tiesiog nepasiklysti tarp įvairių kelių ir galimybių, be panikos priimti šitą naują gyvenimo iššūkį ir iš gyvenimo pasiimti visa, kas yra geriausia.

Abiturientė Kristina Manomaitytė: „Gavus atestatus norisi ištarti tris žodžius: ačiū, myliu, atsiprašau. Kad paliekame mokyklą, liūdėti nereikia. Reikia džiaugtis, kad subrendome „Versmėje“!