Vasario 21-22 dienomis Vydmantuose vyko reitinginės smiginio varžybos, į kurias susirinko dalyviai iš Lietuvos bei Latvijos miestų. Šiose varžybose dalyvavo du mūsų mokyklos mokiniai. Vasario 21 dieną vyko asmeninės varžybos, kuriose dalyvavo „Versmės“ gimnazijos mokinė Gabrielė Garbatavičiūtė (2c). Mūsų sportininkė puikiai kovojo ir pateko į pusfinalį. Dabar Gabrielė Garbatavičiūtė susitiko su Irena Bauze (Priekulė, Latvija) ir laimėjo: 4:3. Finalas, kur susitiko Gabrielė su Milda Zubaviene, vyko labai įtemptai, Gabrielė net pirmavo 4-1, bet jai pritrūko sėkmės ir kovą laimėjo mažeikiškė Mildai rezultatu 3-4.

Smigino varžybose dalyvavo ir Dovydas Antanavičius (2a), kuris jaunimo rungtyje pateko į finalą. Dovydas užėmė 2-ąją vietą.

Antrąją dieną vyko porinės varžybos, kuriose dalyvavo 4 moterų poros. Gabrielė žaidė poroje su ,,Ąžuolyno“ pagrindinės mokyklos mokytoja Asta Jukniene. Jų pora laimėjo 1-ąją vietą.

Džiaugiamės gimnazistų laimėjimais ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Mokytoja R. Šarapienė, jaunieji žurnalistai