Mūsų gimnazijos tinklinio komanda (3 merginos ir 3 vaikinai) vasario 11d. dalyvavo tinklinio turnyre Vievyje. Pogrupyje buvo 4 komandos. Nugalėję Vievio, Kaišiadorių, Senųjų Trakų komandas, mūsiškiai pogrupyje užėmė 1- ąją vietą ir iškovojo teisę žaisti finale su kito pogrupio komanda, užėmusia 2-ą vietą. Vasario 25-ą dieną vėl vykome į Vievio gimnaziją, tik šį kartą dėl traumų namuose liko dvi žaidėjos: Justė Baradulinaitė (1b kl.) ir Aurelija Černiauskaitė(2e kl.). Deja, mes minimaliu skirtumu pralaimėjom Paluknio mokyklos žaidėjams. Mūsų komanda susikovė dėl 3-ios vietos su Kaišiadorių A.Brazausko gimnazijos sportininkais ir pasipuošė bronzos medaliais. Sveikiname komandos narius: E. Baraduliną 2d, P. Matačiūną 2d, R. Andeikėną 2d, M.Minkevičių 4e, E. Rastenytę 4d, D. Rastenytę 4d., G. Valantavičiūtę 4d, J. Palaimaitę 2c.

 E. Baradulinas pelnė geriausio žaidėjo prizą. Linkime sėkmės kitose varžybose.

Mokytoja R. Šarapienė, jaunieji žurnalistai

 

TAMO lamalogo logo01 logo wbg emokykla logo 2 LITNET LT soninis MOKYKLOMS eduroam  LOGO Valančiaus vaikai Nuotolinio mokymo sistema logoImagine200 kepure STT  teise