Mūsų tinklininkai iškovojo II-ąją vietą

Mūsų gimnazijos tinklinio komanda buvo pakviesta balandžio pabaigoje dalyvauti turnyre, skirtame Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos taurei laimėti. Dėl taurės kovojo Kaišiadorių A. Brazausko, Elektrėnų „Versmės“, Vievio ir Žiežmarių gimnazijos.

Visų komandų sudėtis vienoda: 3 vaikinai ir 3 merginos. Mūsų gimnazistai įnirtingoje kovoje 2:1 pralaimėjo tik šeimininkams ir iškovojo II-ąją vietą. Taurė ir aukso medaliai atiteko A. Brazausko gimnazijos moksleiviams, mūsiškiai pasipuošė sidabro, o Vievio gimnazistai bronzos medaliais. Sveikiname komandos trenerę Ramunę Šarapienę ir šauniuosius tinklininkus: Aureliją Černiauskaitę (2e), Justę Baradulinaitę (1b), Jonę Palaimaitę (2c), Pijų Matačiūną (2d), Lauryną Uždavinį (3m), Edviną Visocką (3a). Linkime jiems sėkmės ir tikime, kad kitais metais Kaišiadoryse vėl iškovos taurę.

Jaunieji žurnalistai