Sveikatinimo pamokas gimnazijoje

arba apie sveikatinimo pamokas gimnazijoje

Šiandieniniame pasaulyje jaunam žmogui neretai sunku pasirinkti teisingą gyvenimo kelią. Savo aplinkoje jis gali sutikti daug pagundų, kurios padėtų greitai pamiršti pagarbą sau ir aplinkiniams, gražias svajones ir dorą bei sveiką gyvenimo būdą. Apie tai, kaip svarbu atrasti save ir rūpintis savo sveikata, Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos mokiniams pasakojo mokykloje svečiavęsis Lietuvos kultūrizmo jaunių čempionas Jevgenijus Sokolovas.

Svečias atvirai pasakojo apie savo paauglystėje padarytas klaidas ir nesveiką gyvenimo būdą, kurio pasekmes jaučia iki šiol. Kaip bebūtų, šiandien jis džiaugiasi, kadangi tinkami žmonės jo gyvenime padėjo atrasti save – tapti čempionu, o vėliau sporto treneriu. Remdamasis savo pavyzdžiu, jis ragino mokinius nepasiduoti pagundai ir neįklimpti į alkoholio, rūkalų ar narkotikų liūną ir rinktis sveiką gyvenseną, kurioje svarbią vietą užimtų poilsis, maistas ir sportas.

1s

Šio susitikimo metu treneris mokiniams suteikė ne tik teorinių, bet ir naudingų praktinių žinių. Mokyklos treniruoklių salėje praktinio užsiėmimo metu buvo demonstruojama, kaip teisingai naudotis treniruokliais ir tiksliai bei veiksmingai atlikti įvairius pratimus. Treneriui talkino abiturientai Ugnius Zdanevičius ir Kristina Manomaitytė. Po susitikimo Jevgenijus su sporto entuziastais dar ilgai dalijosi patarimais ir kvietė apsilankyti sporto klube.

Biologijos mokytoja Indrė Kurminaitė