Gegužės 25 dieną gimnazistai Vidmantas Gėlūnas (1d klasė), Matas Kriugžda (1c klasė), Rytis Ašmena (2d klasė), Rokas Ašmena (2d klasė), Dovidas Petkevičius (2d klasė) dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynėse lengvosios atletikos atskirų rungtynių finalinėse varžybose. Vidmantas bėgo 100 metrų, Matas – 100 metrų, Rytis – 400 metrų, Rokas – 1000 metrų, Dovidas šoko į aukštį.

kar3
Dovydo Petkevičiaus I vieta
kar1
Roko Ašmenos II vieta

Dovidas Petkevičius, peršokęs 2m 1cm, pasiekė asmeninį rekordą ir laimėjo I vietą. Rokas Ašmena 1000 metrų nubėgo per 2 min. 39,53 s., pasiekė asmeninį rekordą ir laimėjo II vietą (nuo I vietos atsiliko 0,3 s).

Bendroje įskaitoje Elektrėnų „Versmės“ gimnazija yra garbingoje septintoje vietoje! Mokytojas Kęstas Karsokas džiaugiasi visų vaikinų pasiekimais. Be to, dėkoja

Sporto mokyklos treneriams R.D.Voronkovai ir A.Valatkevičiui, kurių indėlis į gimnazistų pasiekimus yra didžiulis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danutė Liutkevičienė