Elektrėnų „Versmės“ gimnazija vasario 12-ąją iškilmingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Aktų salė prigužėjo pilnutėlė, ypač daug susirinko antrokų, kuriems tuo metu vyko netradicinė pilietiškumo ugdymo pamoka. Šventė prasidėjo iškilmingai skambančiu Lietuvos valstybės himnu, kurį atliko Elektrėnų meno mokyklos pučiamųjų orkestras. Orkestro dirigentas pasveikino visus susirinkusius su artėjančia Vasario 16-ąja - Valstybės atkūrimo diena.

Gimnazistams buvo demonstruojama dokumentinė medžiaga ir parodytas bei garsiai perskaitytas  Lietuvos Nepriklausomybės aktas, prisiminti  Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai. Valstybės atkūrimo diena džiaugėsi ir kitus linksmino  „Versmės“ gimnazijos tautinių bei šiuolaikinių šokių kolektyvai (mokytoja R. Butkienė), poetine kompozicija  susirinkusius sveikino gimnazijos skaitovai (mokytoja A. Liutkevičienė)  , o gražią muziką ir dainas dovanojo 2b klasės merginų grupė ir kiti mokytojo A. Pliskausko vadovaujami muzikantai ir solistai. Pasibaigus  minėjimui visų nuotaika buvo šventiška.

„Versmės“ gimnazijos jaunieji žurnalistai,
nuotraukos Henriko Vaišvilos